OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW



XIII Ogólnopolskie Biennale Rysunku i malarstwa Uczniów Klas Młodszych
Szkół Plastycznych Koszalin 2017

zorganizowany przez Zespół Szkół Plastycznych im. Wł. Hasiora w Koszalinie


wyróżnienie w kat. malarstwo: Weronika TOMASZEWSKA




IX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny i Fotograficzny Witkacy i ja, 2017
zorganizowany przez Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Słupsku

wyróżnienie: Kamila KOT




III Ogólnopolskie Biennale Rysunku i Malarstwa im. Piotra Potworowskiego
Figury ciała 2016

zorganizowane przez Liceum Plastyczne im. Piotra Potworowskiego w Poznaniu

wyróżnienie: Ewa PACIORA




VII. Ogólnopolskie Biennale Pejzaż ludzki 2016
zorganizowane przez Zespół Państwowych Szkół Plastycznych w Krakowie

wyróżnienie: Ewelina PAJDZIK




XVII Ogólnopolski Konkurs Ceramiczny CERAMIONY 2016
zorganizowany przez CSE "Światowid" w Elblągu

I miejsce w kat. młodzież: Sebastian WARDZAŁA
II miejsce ex aequo w kat. młodzież: Elżbieta ĆWIK




Stypendium Prezesa Rady Ministrów 2016

Patrycja GUMUŁA



II Ogólnopolskie Triennale Tkaniny Artystycznej dla uczniów szkół plastycznych
zorganizowane przez Liceum Plastyczne im. Artura Grottgera w Supraślu, 2016

wyróżnienie: Iwona ZIELIŃSKA



Konkurs na najlepszą recenzję spektaklu z Teatroteki
w ramach projektu edukacyjnego Teatroteka - Laboratorium Kreatywności
zorganizowanego przez Wytwórnię Filmów Dokumentalnych i Fabularnych
w Warszawie, 2016

II miejsce: Joanna JAGIEŁKA




Ocalić od zapomnienia - Powiat Bocheński na starej fotografii,
konkurs fotograficzny w ramach projektu
realizowanego przez Stowarzyszenie Nasz Kamyk


I miejsce w kategorii osób dorosłych: Łukasz JODŁOWSKI




XVIII Międzyszkolny Konkurs Piosenki Francuskiej
zorganizowany przez IV LO w Tarnowie
pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Tarnowa, 2016

III miejsce: Maria OSTOWSKA
wyróżnienie za walory językowe: Justyna NOWAK




Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Martwa Natura
zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie, 2016

wyróżnienie w kategorii szkoły artystyczne: Małgorzata ZAGÓRA




XIV Międzyszkolny Konkurs Pięknego Słowa Mój Kraków
dla uczniów szkół małopolskich,

zorganizowany przez Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 51 w Krakowie, 2016

w kategorii fotografia - szkoły ponadgimnazjalne:

I miejsce: Elżbieta ĆWIK
wyróżnienie: Karolina HYŻY




VIII Ogólnopolski konkurs Siedem grzechów głównych
zorganizowany przez Pałac Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej, 2016

wyróżnienie w kategorii poezja (15-20 lat): Emilia JARACZEWSKA




II Ogólnopolskie Biennale W stronę fantazji i wyobraźni
dla uczniów szkół plastycznych, dedykowane Zdzisławowi Beksińskiemu,

zorganizowane przez Liceum Plastyczne im. Tadeusza Brzozowskiego w Krośnie, 2016

II nagroda: Klaudia SKWARCZEK




Ogólnopolski Konkurs Młodych Artystów Nieprofesjonalnych ART-TALENT,
Libiąż 2016


I nagroda: Dawid SIEDLARZ
II nagroda: Dominika BOGDAN
III nagroda: Marcin TOKARCZYK




II edycja Konkursu Literackiego Książka na medal
dla uczniów szkół ponadpodstawowych powiatu bocheńskiego

zorganizowana przez Bibliotekę Pedagogiczną w Tarnowie,
Filia w Bochni, Bochnia 2016

wyróżnienie: Aleksandra SKUBIS




Diecezjalna Olimpiada Teologii Katolickiej, Tarnów 2016

VI miejsce: Kamila KOT




XVI Ogólnopolski Konkurs Ceramiczny CERAMIONY 2015
zorganizowany przez CSE "Światowid" w Elblągu

I miejsce ex aequo w kat. młodzież: Jagna RUMIN
III miejsce ex aequo w kat. młodzież: Katarzyna PITEK
Wyróżnienie w kat. dorośli: Katarzyna CHOROBIK



Konkurs Światło zorganizowany przez Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu oraz Stowarzyszenie Międzynarodowe Triennale Grafiki w Krakowie
w ramach programu Małe Triennale Grafiki-Myślenice 2015

GRAND PRIX: Dominika BOGDAN



Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny Granice rzeczywistości
w ramach Festiwalu Fotografii Białystok Interphoto 2015

zorganizowanego przez Forum Fotografii i Multimediów

II miejsce: Łukasz JAROSZ



Stypendium Prezesa Rady Ministrów 2015

Wiktoria KUBIŃSKA



Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
Wariacje nt. twórczości Stanisława Ignacego Witkiewicza, Częstochowa 2015


Wyróżnienie: Marzena MARTYKA



Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
za osiągnięcia artystyczne w roku szkolnym 2014/15


Karol LIS
Karolina BORGIASZ



VII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny i Fotograficzny Witkacy i ja 2015
zorganizowany przez Gimnazjum nr 2 im. ks. Jana Twardowskiego w Słupsku
oraz Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku


III miejsce w kategorii licea plastyczne - prace plastyczne: Dominika BOGDAN
Wyróżnienie w kategorii licea plastyczne - prace plastyczne: Karol LIS



Konkurs Rzeźbiarski Dotknij mojego świata – dzieci dzieciom o zwierzętach 2015
zorganizowany przez Warszawski Ogród Zoologiczny


Wyróżnienie: Dominik MATYS



VI Małopolski Konkurs Fotograficzny Leśne Inspiracje 2014
zorganizowany przez Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych
w Krakowie, 2015


I. miejsce w kat. szkoły ponadgimnazjalne: Justyna PLATA



Międzynarodowy Konkurs We are writers in English
zorganizowany przez wydawnictwo Egis oraz ELT Scholastic UK


Wyróżnienie: Natalia ŚWIERK



Konkurs Literacki Książka na medal 2014
organizowany przez Bibliotekę Pedagogiczną w Tarnowie Filia w Bochni


I. nagroda: Łukasz JAROSZ



XV Ogólnopolski Konkurs Ceramiczny CERAMIONY 2014
zorganizowany przez CSE "Światowid" w Elblągu


III Nagroda w kat. młodzież: Karolina HYŻY
Wyróżnienie w kat. młodzież: Katarzyna CHOROBIK



VIII. Warsztaty artystyczne MULTIMEDIA W SZTUCE,
zorganizowane przez Zespół Szkół Plastycznych w Katowicach, 2014


I. miejsce i nagroda publiczności: Karolina BORGIASZ



VIII. Ogólnopolski Plener Malarski Zamość - Perłą Renesansu,
zorganizowany przez Liceum Plastyczne w Zamościu, 2014


Nagroda Dyrektora Muzeum Zamojskiego w Zamościu: Natalia KLIMALA



Konkurs fotograficzny Zamki w zamkach
zorganizowany przez Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie, 2014


II. nagroda: Karol LIS



XXI Ogólnopolski Plener Malarski w Jeżowie
zorganizowany przez Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie
i Zespół Szkół Plastycznych w Tarnowie, 2014


I. nagroda: Karol LIS



Konkurs plastyczno-multimedialny W hołdzie Chełmońskiemu
zorganizowany przez Muzeum w Łowiczu, I Liceum Ogólnokształcące w Łowiczu
i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Łowiczu, 2014


I. miejsce: Tomasz SADKO
III. miejsce: Karol LIS
Wyróżnienie: Artur FULAR



XIII Międzyszkolny Konkurs Pięknego Słowa Mój Kraków, 2014

II. miejsce ex aequo w kategorii szkoła ponadgimnazjalna: Natalia KLIMALA



VI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny i Fotograficzny Witkacy i ja
zorganizowany przez Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku, 2014


III. nagroda: Ewa PACIORA
Nagroda Dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Słupsku: Diana SAJAK
Nagroda Dyrektora Delegatury w Słupsku
Kuratorium Oświaty w Gdańsku: Dominika BOGDAN



V Małopolski Konkurs Fotograficzny Leśne Inspiracje 2013
zorganizowany przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Krakowie, 2014


I. miejsce w kat. szkoły ponadgimnazjalne: Justyna PLATA



I Ogólnopolskie Biennale W stronę fantazji i wyobraźni - Krosno 2014
zorganizowane przez Liceum Plastyczne w Krośnie


III. Nagroda w kat. grafika: Angelika SÓWKA



XIV Ogólnopolski Konkurs CERAMIONY,
zorganizowany przez CSE "Światowid" w Elblągu


Wyróżnienie w kat. młodzież: Kinga JURCZYŃSKA



XI Ogólnopolskie Biennale Rysunku i Malarstwa
Klas Młodszych Szkół Plastycznych, Koszalin 2013
zorganizowany przez ZSP w Koszalinie


Wyróżnienie w kat. rysunek: Karolina DZIWOTA



Konkursowy XX Ogólnopolski Plener Malarski Jeżów 2013
zorganizowany przez ZSP w Tarnowie


Wyróżnienie: Katarzyna KARAŚ



XIII Ogólnopolski Konkurs Ceramiczny CERAMIONY 2012
zorganizowany przez CSE "Światowid" w Elblągu


I Nagroda w kat. młodzież: Kinga JURCZYŃSKA
II Nagroda w kat. młodzież: Justyna DOBROWOLSKA
Wyróżnienie w kat. młodzież: Olga ŚLIWA



Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Sztuka bez Ram 2012
zorganizowany przez Liceum Plastyczne w Zduńskiej Woli


I wyróżnienie w kat. praca teoretyczna: Olga ŚLIWA



Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Uciekam na wieś, bo... 2012
zorganizowany przez Liceum Plastyczne w Gronowie Górnym


II nagroda w kat. rzeźba i płaskorzeźba: Małgorzata ZAGÓRA



XIX Ogólnopolski Plener Malarski Jeżów 2012

Wyróżnienie: Marta PAZDUR



Ogólnopolski Konkurs Plastyczno-Literacki
Dokądkolwiek idę, zawsze zmierzam ku Jerozolimie
w ramach projektu Z inspiracji kulturą żydowską Częstochowa 2012


Wyróżnienie: Marta PAZDUR
Wyróżnienie: Kinga JURCZYŃSKA



XII Ogólnopolski Konkurs Ceramiczny CERAMIONY 2011
zorganizowany przez CSE "Światowid" w Elblągu


I Nagroda w kat. młodzież: Patrycja RUDECKA
II Nagroda w kat. młodzież: Marta PAZDUR
Wyróżnienie w kat. młodzież: Patrycja PIETRZAK



V Ogólnopolski Konkurs Kompozycje 2011
zorganizowany przez Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" w Elblągu


II nagroda w kategorii grafika młodzież: Paulina STASIOWSKA
Wyróżnienie w kategorii grafika młodzież za cykl prac: Sara MUCHA

Nagroda zespołowa Dyrektora CSE "Swiatowid" dla
Liceum Plastycznego im. Jana Matejki w Nowym Wiśniczu
za cykl prac graficznych



V Ogólnopolski Plener Malarski Zamość perłą renesansu dla uczniów szkół plastycznych, Zamość 2011

III nagroda oraz nagroda przewodniczącej Jury
prof. Ewy Kutermak-Madej (ASP Kraków): Daria GODYŃ

Wyróżnienie: Małgorzata KUMOREK



Ogólnopolski Konkurs Art-Talent, Libiąż 2011

Wyróżnienia: Agnieszka GOGOLA, Patrycja PIETRZAK



VII Międzynarodowe Biennale Portret rodzinny, Lublin 2011

Wyróżnienia honorowe: Dagmara ZAWORKA, Kaja PILCH



VI Ogólnopolski Przegląd z Rysunku, Malarstwa i Rzeźby,
makroregion południowo-wschodni, Kielce 2011


IV miejsce reprezerntacji szkoły: Joanna MATRAS, Ewelina WIENSKO, Daria GODYŃ



XI Ogólnopolski Konkurs Ceramiczny CERAMIONY 2010 zorganizowany przez CSE "Światowid" w Elblągu

Nagroda w kat. młodzież: Natalia KOPACZ



Konkurs fotograficzny Wakacyjna przyroda, Tarnów 2010 zorganizowany przez Urząd Miasta Tarnowa

I miejsce w kategorii: Zabytki i architektura Tarnowa i okolic: Katarzyna PISKORSKA



V Ogólnopolski Plener Ceramiczny, Kamienica 2010

Wyróżnienie: Sylwia BĄK



XVIII Ogólnopolski Plener Rysunkowo-Malarski
dla najzdolniejszych uczniów klas starszych liceów plastycznych, Kazimierz Biskupi 2010


II nagroda: Monika PIWOWARCZYK-GRZESICKA



XXXII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży Moja przygoda w Muzeum, Toruń 2010

Nagroda: Paulina STRZELEC



IX Ogólnopolskie Biennale Tkaniny Artystycznej, Supraśl 2010

II nagroda: Kamil KOTARBA
Wyróżnienie: Gabriela PTASZEK



I Międzynarodowy Konkurs Plastyczny - Labirynt Wyobraźni, Dąbrowa Górnicza 2010

Wyróżnienie w kategorii szkoły artystyczne: Olga ŚLIWA



Międzynarodowe Biennale Miniatury - Fryderyk Chopin, Włocławek 2010

II nagroda w kat. rzeźba: Beata FULAR



Przegląd klas III szkół artystycznych makroregionu pd.-wsch., Jarosław 2010

IV miejsce: Iwona OGRODZKA



Ogólnopolski konkurs Art-Talent 2010
organizowany przez Libiąskie Centrum Kultury i Amatorski Ruch Artystyczny Kanon


III nagroda w kat. fotografia: Aleksandra HAJDON
Wyróżnienie w kat. plastyka (szkoły art.): Monika PIWOWARCZYK-GRZESICKA



Konkurs Rękodzielnicza Pamiątka Bocheńska
organizowany przez Stowarzyszenie Kotłownia, Cepelię i MDK w Bochni


Nagroda: Piotr ODRZYWOŁEK




Konkurs CERAMIONY 2009 organizowany przez Centrum Spotkań Europejskich Światowid w Elblągu

Nagroda główna w kategorii MŁODZIEŻ: Iwona OGRODZKA




Konkurs Chopinowski Ambasady Francji w Polsce

Wyróznienia: Ewelina Wiensko, Kaja Pilch, Joanna Chromy




Małopolski konkurs wiedzy biograficznej oraz umiejętności recytatorskich
zorganizowany przez MDK im. Gałczyńskiego w Krakowie


III nagroda: Agnieszka GOGOLA
Wyróżnienie: Aleksandra KORZELSKA




Konkurs Moja przygoda w muzeum organizowany przez Muzeum Żup Solnych w Wieliczce

I nagroda: Paulina STRZELEC
II nagroda: Monika PIWOWARCZYK-GRZESICKA
Wyróżnienia: Anna ZIĘBA, Magdalena PONIKOWSKA




Konkurs fotograficzny Wakacyjna przygoda zorganizowany przez Urząd Miasta Tarnowa

Katarzyna PISKORSKA
III miejsce w kategorii: Przyroda Tarnowa i okolic
Wyróżnienie w kategorii: Zabytki i architektura Tarnowa i okolic



VIII Ogólnopolskie Biennale Miniatury uczniów szkół plastycznych Włocławek 2009

Nagroda w kategegorii rzeźba: Kamil KOTARBA




Olimpiada Artystyczna 2009

Laureatka eliminacji okręgowych: Urszula WROŃSKA

BIP MKiDN CEA Strona główna Aktualności Szkoła Działania artystyczne Kontakt